1. Z pohodlí domova

Není nutné chodit na pobočku. Vše vyřídíte, aniž byste opustili vyhřáté křeslo u sebe doma nebo v kanceláři. Rozhovor s bankéřem nebyl nikdy pohodlnější.

2. Mimo pracovní dobu

Nemusíte si brát dovolenou, ani běžet do banky v polední pauze. Náš bankéř pro vás pracuje i mimo běžnou pracovní dobu. Obrátit se na něj můžete mezi 9 - 21 hodinou každý den.

3. Jednoduše a zadarmo

Vstup do Virtuální pobočky je snadný. Jen kliknete na odkaz v e-mailu. Veškerá komunikace s bankéřem je bezplatná. Stačí vám internetové připojení a běžné vybavení počítače.

4. Rychle

Hypoteční bankéři sídlí přímo „u zdroje“- na centrále Hypoteční banky. Věnují vám profesionální servis a vyřídí vaši hypotéku v nejkratším možném čase.

5. Bezpečně

Přenos dat probíhá šifrovaně a odpovídá přísným bezpečnostním standardům. Bankéř se nachází v uzavřeném pracovišti Hypoteční banky. Nemusíte se bát, že by se informace dostaly do nesprávných rukou.

6. Kompletně s vaším bankéřem

Po celou dobu bude o vaši hypotéku pečovat jeden zkušený bankéř. Poradí vám nejen s výběrem - také vaši hypotéku kompletně zpracuje. Pomůže vám až do podpisu smlouvy. Bude vám k dispozici online, telefonicky i po e-mailu.

Předchozí Další"

Rezervujte si hovor

Vyřiďte si svou hypotéku z pohodlí domova – vítejte ve Virtuální pobočce Hypoteční banky. Máme pro vás otevřeno až do 21 hodin.

U nás získáte k ruce vlastního osobního bankéře. Pomůže vám s výběrem nejvýhodnější hypotéky a také vaši žádost kompletně zpracuje. Bude vám bezplatně radit a pomáhat až do podpisu smlouvy.

Osobní zpracování naším specialistou je zárukou kvality, rychlosti a spolehlivosti.

Kateřina Katka Tereza

Naši hypoteční bankéři se specializují na poskytování prvotřídního servisu – od poradenství s výběrem nejlepší hypotéky, přes vlastní zpracování až do fáze podpisu úvěrové smlouvy.

Pracují přímo „u zdroje“- na centrále Hypoteční banky. Mohou tak vyřídit vaši hypotéku v nejkratším možném termínu. Navíc je můžete kontaktovat mimo běžnou pracovní dobu!

>Virtuální pobočku provozujeme na zabezpečených serverech Hypoteční banky s nejvyššími bezpečnostními standardy. Díky nejnovějším technologiím zabezpečeného přenosu dat nehrozí, že by se vaše citlivé údaje dostaly do nesprávných rukou.

>Bankéři s vámi hovoří ze specializovaného uzavřeného pracoviště na centrále Hypoteční banky, které je vyhrazeno pouze pro Virtuální pobočku.

Vaše bezpečí je pro nás ve Virtuální pobočce na prvním místě.